Zu hemen zaude: HomeKirolakFutbolDenboraldi 2022-2023Gazteak Lehentasunezko Maila GR1Lekeitio-ren Egutegia
Taldearen Egutegia: Todos los equipos | Juvenil D. Preferente GR1


Pos Jardunaldi Egun Etxeko taldea Emaitza Talde bisitaria
1 Jornada 1 01.10.2022 BARAKALDO B 0 - 2 GALEA A
1 Jornada 1 01.10.2022 ARRATIA A 3 - 0 DERIO A
1 Jornada 1 01.10.2022 IBARSUSI A 1 - 2 ERMUA A
1 Jornada 1 01.10.2022 LEKEITIO A 6 - 0 PORTUGALETE B
1 Jornada 1 01.10.2022 SESTAO RIVER A 1 - 1 GALLARTA A
1 Jornada 1 02.10.2022 LEIOA C 4 - 1 OTXARKOAGA A
1 Jornada 1 02.10.2022 BERANGO A 1 - 2 AURRERA A
1 Jornada 1 02.10.2022 ITZUBALTZETA 3 - 0 RETUERTO SPORT B
2 Jornada 2 08.10.2022 DERIO A 0 - 2 BARAKALDO B
2 Jornada 2 08.10.2022 ERMUA A 0 - 5 ARRATIA A
2 Jornada 2 08.10.2022 GALLARTA A 1 - 1 LEIOA C
2 Jornada 2 08.10.2022 AURRERA A 2 - 3 SESTAO RIVER A
2 Jornada 2 08.10.2022 GALEA A 0 - 1 ITZUBALTZETA
2 Jornada 2 09.10.2022 PORTUGALETE B 1 - 1 IBARSUSI A
2 Jornada 2 09.10.2022 OTXARKOAGA A 2 - 4 LEKEITIO A
2 Jornada 2 09.10.2022 RETUERTO SPORT B 3 - 1 BERANGO A
3 Jornada 3 15.10.2022 GALEA A 3 - 1 DERIO A
3 Jornada 3 15.10.2022 BARAKALDO B 1 - 0 ERMUA A
3 Jornada 3 15.10.2022 ARRATIA A 1 - 0 PORTUGALETE B
3 Jornada 3 15.10.2022 IBARSUSI A 5 - 2 OTXARKOAGA A
3 Jornada 3 15.10.2022 LEKEITIO A 2 - 2 GALLARTA A
3 Jornada 3 15.10.2022 SESTAO RIVER A 3 - 0 RETUERTO SPORT B
3 Jornada 3 16.10.2022 LEIOA C 1 - 2 AURRERA A
3 Jornada 3 16.10.2022 ITZUBALTZETA 2 - 2 BERANGO A
4 Jornada 4 22.10.2022 AURRERA A 2 - 1 LEKEITIO A
4 Jornada 4 22.10.2022 BERANGO A 1 - 0 SESTAO RIVER A
4 Jornada 4 23.10.2022 DERIO A 3 - 2 ITZUBALTZETA
4 Jornada 4 23.10.2022 ERMUA A 3 - 0 GALEA A
4 Jornada 4 23.10.2022 PORTUGALETE B 3 - 0 BARAKALDO B
4 Jornada 4 23.10.2022 OTXARKOAGA A 2 - 3 ARRATIA A
4 Jornada 4 23.10.2022 GALLARTA A 2 - 2 IBARSUSI A
4 Jornada 4 23.10.2022 RETUERTO SPORT B 2 - 1 LEIOA C
5 Jornada 5 29.10.2022 GALEA A 0 - 1 PORTUGALETE B
5 Jornada 5 29.10.2022 BARAKALDO B 4 - 2 OTXARKOAGA A
5 Jornada 5 29.10.2022 ARRATIA A 7 - 0 GALLARTA A
5 Jornada 5 29.10.2022 IBARSUSI A 0 - 4 AURRERA A
5 Jornada 5 29.10.2022 LEKEITIO A 0 - 3 RETUERTO SPORT B
5 Jornada 5 29.10.2022 LEIOA C 1 - 2 BERANGO A
5 Jornada 5 30.10.2022 DERIO A 0 - 0 ERMUA A
5 Jornada 5 30.10.2022 ITZUBALTZETA 3 - 2 SESTAO RIVER A
6 Jornada 6 05.11.2022 ERMUA A 1 - 3 ITZUBALTZETA
6 Jornada 6 05.11.2022 OTXARKOAGA A 1 - 2 GALEA A
6 Jornada 6 05.11.2022 AURRERA A 1 - 1 ARRATIA A
6 Jornada 6 05.11.2022 RETUERTO SPORT B 1 - 0 IBARSUSI A
6 Jornada 6 05.11.2022 BERANGO A 2 - 1 LEKEITIO A
6 Jornada 6 05.11.2022 SESTAO RIVER A 2 - 0 LEIOA C
6 Jornada 6 06.11.2022 PORTUGALETE B 2 - 1 DERIO A
6 Jornada 6 06.11.2022 GALLARTA A 1 - 0 BARAKALDO B
7 Jornada 7 12.11.2022 ERMUA A 3 - 5 PORTUGALETE B
7 Jornada 7 12.11.2022 DERIO A 4 - 3 OTXARKOAGA A
7 Jornada 7 12.11.2022 GALEA A 1 - 2 GALLARTA A
7 Jornada 7 12.11.2022 BARAKALDO B 3 - 3 AURRERA A
7 Jornada 7 12.11.2022 IBARSUSI A 4 - 2 BERANGO A
7 Jornada 7 12.11.2022 LEKEITIO A 2 - 6 SESTAO RIVER A
7 Jornada 7 13.11.2022 ARRATIA A 5 - 0 RETUERTO SPORT B
7 Jornada 7 13.11.2022 ITZUBALTZETA 1 - 1 LEIOA C
8 Jornada 8 19.11.2022 AURRERA A 6 - 1 GALEA A
8 Jornada 8 19.11.2022 SESTAO RIVER A 3 - 0 IBARSUSI A
8 Jornada 8 19.11.2022 LEIOA C 4 - 0 LEKEITIO A
8 Jornada 8 20.11.2022 PORTUGALETE B 0 - 4 ITZUBALTZETA
8 Jornada 8 20.11.2022 OTXARKOAGA A 0 - 1 ERMUA A
8 Jornada 8 20.11.2022 GALLARTA A 3 - 4 DERIO A
8 Jornada 8 20.11.2022 RETUERTO SPORT B 1 - 0 BARAKALDO B
8 Jornada 8 20.11.2022 BERANGO A 0 - 4 ARRATIA A
9 Jornada 9 26.11.2022 ERMUA A 0 - 2 GALLARTA A
9 Jornada 9 26.11.2022 BARAKALDO B 1 - 3 BERANGO A
9 Jornada 9 26.11.2022 ARRATIA A 3 - 0 SESTAO RIVER A
9 Jornada 9 26.11.2022 IBARSUSI A 1 - 1 LEIOA C
9 Jornada 9 27.11.2022 PORTUGALETE B 3 - 3 OTXARKOAGA A
9 Jornada 9 27.11.2022 DERIO A 0 - 4 AURRERA A
9 Jornada 9 27.11.2022 GALEA A 3 - 3 RETUERTO SPORT B
9 Jornada 9 27.11.2022 ITZUBALTZETA 3 - 1 LEKEITIO A
10 Jornada 10 04.12.2022 OTXARKOAGA A _ - _ ITZUBALTZETA
10 Jornada 10 04.12.2022 GALLARTA A _ - _ PORTUGALETE B
10 Jornada 10 04.12.2022 AURRERA A _ - _ ERMUA A
10 Jornada 10 04.12.2022 RETUERTO SPORT B _ - _ DERIO A
10 Jornada 10 04.12.2022 BERANGO A _ - _ GALEA A
10 Jornada 10 04.12.2022 SESTAO RIVER A _ - _ BARAKALDO B
10 Jornada 10 04.12.2022 LEIOA C _ - _ ARRATIA A
10 Jornada 10 04.12.2022 LEKEITIO A _ - _ IBARSUSI A
11 Jornada 11 11.12.2022 OTXARKOAGA A _ - _ GALLARTA A
11 Jornada 11 11.12.2022 PORTUGALETE B _ - _ AURRERA A
11 Jornada 11 11.12.2022 ERMUA A _ - _ RETUERTO SPORT B
11 Jornada 11 11.12.2022 DERIO A _ - _ BERANGO A
11 Jornada 11 11.12.2022 GALEA A _ - _ SESTAO RIVER A
11 Jornada 11 11.12.2022 BARAKALDO B _ - _ LEIOA C
11 Jornada 11 11.12.2022 ARRATIA A _ - _ LEKEITIO A
11 Jornada 11 11.12.2022 ITZUBALTZETA _ - _ IBARSUSI A
12 Jornada 12 18.12.2022 GALLARTA A _ - _ ITZUBALTZETA
12 Jornada 12 18.12.2022 AURRERA A _ - _ OTXARKOAGA A
12 Jornada 12 18.12.2022 RETUERTO SPORT B _ - _ PORTUGALETE B
12 Jornada 12 18.12.2022 BERANGO A _ - _ ERMUA A
12 Jornada 12 18.12.2022 SESTAO RIVER A _ - _ DERIO A
12 Jornada 12 18.12.2022 LEIOA C _ - _ GALEA A
12 Jornada 12 18.12.2022 LEKEITIO A _ - _ BARAKALDO B
12 Jornada 12 18.12.2022 IBARSUSI A _ - _ ARRATIA A
13 Jornada 13 08.01.2023 ERMUA A _ - _ SESTAO RIVER A
13 Jornada 13 08.01.2023 DERIO A _ - _ LEIOA C
13 Jornada 13 08.01.2023 GALEA A _ - _ LEKEITIO A
13 Jornada 13 08.01.2023 BARAKALDO B _ - _ IBARSUSI A
13 Jornada 13 08.01.2023 ITZUBALTZETA _ - _ ARRATIA A
13 Jornada 13 08.01.2023 GALLARTA A _ - _ AURRERA A
13 Jornada 13 08.01.2023 OTXARKOAGA A _ - _ RETUERTO SPORT B
13 Jornada 13 08.01.2023 PORTUGALETE B _ - _ BERANGO A
14 Jornada 14 15.01.2023 ITZUBALTZETA _ - _ AURRERA A
14 Jornada 14 15.01.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ GALLARTA A
14 Jornada 14 15.01.2023 BERANGO A _ - _ OTXARKOAGA A
14 Jornada 14 15.01.2023 SESTAO RIVER A _ - _ PORTUGALETE B
14 Jornada 14 15.01.2023 LEIOA C _ - _ ERMUA A
14 Jornada 14 15.01.2023 LEKEITIO A _ - _ DERIO A
14 Jornada 14 15.01.2023 IBARSUSI A _ - _ GALEA A
14 Jornada 14 15.01.2023 ARRATIA A _ - _ BARAKALDO B
15 Jornada 15 22.01.2023 AURRERA A _ - _ RETUERTO SPORT B
15 Jornada 15 22.01.2023 GALLARTA A _ - _ BERANGO A
15 Jornada 15 22.01.2023 OTXARKOAGA A _ - _ SESTAO RIVER A
15 Jornada 15 22.01.2023 PORTUGALETE B _ - _ LEIOA C
15 Jornada 15 22.01.2023 ERMUA A _ - _ LEKEITIO A
15 Jornada 15 22.01.2023 DERIO A _ - _ IBARSUSI A
15 Jornada 15 22.01.2023 GALEA A _ - _ ARRATIA A
15 Jornada 15 22.01.2023 BARAKALDO B _ - _ ITZUBALTZETA
16 Jornada 16 29.01.2023 GALEA A _ - _ BARAKALDO B
16 Jornada 16 29.01.2023 DERIO A _ - _ ARRATIA A
16 Jornada 16 29.01.2023 ERMUA A _ - _ IBARSUSI A
16 Jornada 16 29.01.2023 PORTUGALETE B _ - _ LEKEITIO A
16 Jornada 16 29.01.2023 OTXARKOAGA A _ - _ LEIOA C
16 Jornada 16 29.01.2023 GALLARTA A _ - _ SESTAO RIVER A
16 Jornada 16 29.01.2023 AURRERA A _ - _ BERANGO A
16 Jornada 16 29.01.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ ITZUBALTZETA
17 Jornada 17 05.02.2023 ITZUBALTZETA _ - _ GALEA A
17 Jornada 17 05.02.2023 BARAKALDO B _ - _ DERIO A
17 Jornada 17 05.02.2023 ARRATIA A _ - _ ERMUA A
17 Jornada 17 05.02.2023 IBARSUSI A _ - _ PORTUGALETE B
17 Jornada 17 05.02.2023 LEKEITIO A _ - _ OTXARKOAGA A
17 Jornada 17 05.02.2023 LEIOA C _ - _ GALLARTA A
17 Jornada 17 05.02.2023 SESTAO RIVER A _ - _ AURRERA A
17 Jornada 17 05.02.2023 BERANGO A _ - _ RETUERTO SPORT B
18 Jornada 18 12.02.2023 DERIO A _ - _ GALEA A
18 Jornada 18 12.02.2023 ERMUA A _ - _ BARAKALDO B
18 Jornada 18 12.02.2023 PORTUGALETE B _ - _ ARRATIA A
18 Jornada 18 12.02.2023 OTXARKOAGA A _ - _ IBARSUSI A
18 Jornada 18 12.02.2023 GALLARTA A _ - _ LEKEITIO A
18 Jornada 18 12.02.2023 AURRERA A _ - _ LEIOA C
18 Jornada 18 12.02.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ SESTAO RIVER A
18 Jornada 18 12.02.2023 BERANGO A _ - _ ITZUBALTZETA
19 Jornada 19 19.02.2023 ITZUBALTZETA _ - _ DERIO A
19 Jornada 19 19.02.2023 GALEA A _ - _ ERMUA A
19 Jornada 19 19.02.2023 BARAKALDO B _ - _ PORTUGALETE B
19 Jornada 19 19.02.2023 ARRATIA A _ - _ OTXARKOAGA A
19 Jornada 19 19.02.2023 IBARSUSI A _ - _ GALLARTA A
19 Jornada 19 19.02.2023 LEKEITIO A _ - _ AURRERA A
19 Jornada 19 19.02.2023 LEIOA C _ - _ RETUERTO SPORT B
19 Jornada 19 19.02.2023 SESTAO RIVER A _ - _ BERANGO A
20 Jornada 20 26.02.2023 ERMUA A _ - _ DERIO A
20 Jornada 20 26.02.2023 PORTUGALETE B _ - _ GALEA A
20 Jornada 20 26.02.2023 OTXARKOAGA A _ - _ BARAKALDO B
20 Jornada 20 26.02.2023 GALLARTA A _ - _ ARRATIA A
20 Jornada 20 26.02.2023 AURRERA A _ - _ IBARSUSI A
20 Jornada 20 26.02.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ LEKEITIO A
20 Jornada 20 26.02.2023 BERANGO A _ - _ LEIOA C
20 Jornada 20 26.02.2023 SESTAO RIVER A _ - _ ITZUBALTZETA
21 Jornada 21 05.03.2023 ITZUBALTZETA _ - _ ERMUA A
21 Jornada 21 05.03.2023 DERIO A _ - _ PORTUGALETE B
21 Jornada 21 05.03.2023 GALEA A _ - _ OTXARKOAGA A
21 Jornada 21 05.03.2023 BARAKALDO B _ - _ GALLARTA A
21 Jornada 21 05.03.2023 ARRATIA A _ - _ AURRERA A
21 Jornada 21 05.03.2023 IBARSUSI A _ - _ RETUERTO SPORT B
21 Jornada 21 05.03.2023 LEKEITIO A _ - _ BERANGO A
21 Jornada 21 05.03.2023 LEIOA C _ - _ SESTAO RIVER A
22 Jornada 22 12.03.2023 PORTUGALETE B _ - _ ERMUA A
22 Jornada 22 12.03.2023 OTXARKOAGA A _ - _ DERIO A
22 Jornada 22 12.03.2023 GALLARTA A _ - _ GALEA A
22 Jornada 22 12.03.2023 AURRERA A _ - _ BARAKALDO B
22 Jornada 22 12.03.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ ARRATIA A
22 Jornada 22 12.03.2023 BERANGO A _ - _ IBARSUSI A
22 Jornada 22 12.03.2023 SESTAO RIVER A _ - _ LEKEITIO A
22 Jornada 22 12.03.2023 LEIOA C _ - _ ITZUBALTZETA
23 Jornada 23 19.03.2023 ITZUBALTZETA _ - _ PORTUGALETE B
23 Jornada 23 19.03.2023 ERMUA A _ - _ OTXARKOAGA A
23 Jornada 23 19.03.2023 DERIO A _ - _ GALLARTA A
23 Jornada 23 19.03.2023 GALEA A _ - _ AURRERA A
23 Jornada 23 19.03.2023 BARAKALDO B _ - _ RETUERTO SPORT B
23 Jornada 23 19.03.2023 ARRATIA A _ - _ BERANGO A
23 Jornada 23 19.03.2023 IBARSUSI A _ - _ SESTAO RIVER A
23 Jornada 23 19.03.2023 LEKEITIO A _ - _ LEIOA C
24 Jornada 24 26.03.2023 OTXARKOAGA A _ - _ PORTUGALETE B
24 Jornada 24 26.03.2023 GALLARTA A _ - _ ERMUA A
24 Jornada 24 26.03.2023 AURRERA A _ - _ DERIO A
24 Jornada 24 26.03.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ GALEA A
24 Jornada 24 26.03.2023 BERANGO A _ - _ BARAKALDO B
24 Jornada 24 26.03.2023 SESTAO RIVER A _ - _ ARRATIA A
24 Jornada 24 26.03.2023 LEIOA C _ - _ IBARSUSI A
24 Jornada 24 26.03.2023 LEKEITIO A _ - _ ITZUBALTZETA
25 Jornada 25 02.04.2023 ITZUBALTZETA _ - _ OTXARKOAGA A
25 Jornada 25 02.04.2023 PORTUGALETE B _ - _ GALLARTA A
25 Jornada 25 02.04.2023 ERMUA A _ - _ AURRERA A
25 Jornada 25 02.04.2023 DERIO A _ - _ RETUERTO SPORT B
25 Jornada 25 02.04.2023 GALEA A _ - _ BERANGO A
25 Jornada 25 02.04.2023 BARAKALDO B _ - _ SESTAO RIVER A
25 Jornada 25 02.04.2023 ARRATIA A _ - _ LEIOA C
25 Jornada 25 02.04.2023 IBARSUSI A _ - _ LEKEITIO A
26 Jornada 26 16.04.2023 GALLARTA A _ - _ OTXARKOAGA A
26 Jornada 26 16.04.2023 AURRERA A _ - _ PORTUGALETE B
26 Jornada 26 16.04.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ ERMUA A
26 Jornada 26 16.04.2023 BERANGO A _ - _ DERIO A
26 Jornada 26 16.04.2023 SESTAO RIVER A _ - _ GALEA A
26 Jornada 26 16.04.2023 LEIOA C _ - _ BARAKALDO B
26 Jornada 26 16.04.2023 LEKEITIO A _ - _ ARRATIA A
26 Jornada 26 16.04.2023 IBARSUSI A _ - _ ITZUBALTZETA
27 Jornada 27 23.04.2023 ITZUBALTZETA _ - _ GALLARTA A
27 Jornada 27 23.04.2023 OTXARKOAGA A _ - _ AURRERA A
27 Jornada 27 23.04.2023 PORTUGALETE B _ - _ RETUERTO SPORT B
27 Jornada 27 23.04.2023 ERMUA A _ - _ BERANGO A
27 Jornada 27 23.04.2023 DERIO A _ - _ SESTAO RIVER A
27 Jornada 27 23.04.2023 GALEA A _ - _ LEIOA C
27 Jornada 27 23.04.2023 BARAKALDO B _ - _ LEKEITIO A
27 Jornada 27 23.04.2023 ARRATIA A _ - _ IBARSUSI A
28 Jornada 28 30.04.2023 AURRERA A _ - _ GALLARTA A
28 Jornada 28 30.04.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ OTXARKOAGA A
28 Jornada 28 30.04.2023 BERANGO A _ - _ PORTUGALETE B
28 Jornada 28 30.04.2023 SESTAO RIVER A _ - _ ERMUA A
28 Jornada 28 30.04.2023 LEIOA C _ - _ DERIO A
28 Jornada 28 30.04.2023 LEKEITIO A _ - _ GALEA A
28 Jornada 28 30.04.2023 IBARSUSI A _ - _ BARAKALDO B
28 Jornada 28 30.04.2023 ARRATIA A _ - _ ITZUBALTZETA
29 Jornada 29 07.05.2023 AURRERA A _ - _ ITZUBALTZETA
29 Jornada 29 07.05.2023 GALLARTA A _ - _ RETUERTO SPORT B
29 Jornada 29 07.05.2023 OTXARKOAGA A _ - _ BERANGO A
29 Jornada 29 07.05.2023 PORTUGALETE B _ - _ SESTAO RIVER A
29 Jornada 29 07.05.2023 ERMUA A _ - _ LEIOA C
29 Jornada 29 07.05.2023 DERIO A _ - _ LEKEITIO A
29 Jornada 29 07.05.2023 GALEA A _ - _ IBARSUSI A
29 Jornada 29 07.05.2023 BARAKALDO B _ - _ ARRATIA A
30 Jornada 30 14.05.2023 RETUERTO SPORT B _ - _ AURRERA A
30 Jornada 30 14.05.2023 BERANGO A _ - _ GALLARTA A
30 Jornada 30 14.05.2023 SESTAO RIVER A _ - _ OTXARKOAGA A
30 Jornada 30 14.05.2023 LEIOA C _ - _ PORTUGALETE B
30 Jornada 30 14.05.2023 LEKEITIO A _ - _ ERMUA A
30 Jornada 30 14.05.2023 IBARSUSI A _ - _ DERIO A
30 Jornada 30 14.05.2023 ARRATIA A _ - _ GALEA A
30 Jornada 30 14.05.2023 ITZUBALTZETA _ - _ BARAKALDO B